Apie Galeriją

Meno galerija įkurta 2021 metais, Kaune, įsikūrusi pačioje miesto širdyje, visai greta M.K. Čiurlionio dailės muziejaus. Galerija ,,Meno Ministerija" pavadinta institucijos vardu taip atliepia poreikį pristatyti, atstovauti, globoti ir garsinti Lietuvos menininkų kūrybą. Taip pat, vienas iš svarbiausių šios galerijos tikslų skatinti visuomenę domėtis menu, suprasti jo reikšmę mūsų kultūrai, prasmę.

Galerijoje nuolat rengiamos personalinės bei grupinės meno parodos, galima rasti ir nuolatinę ekspoziciją. Galerijos ,,Meno Ministerija" atstovaujami menininkai rengia parodas ir kitose miesto erdvėse. Galerijos komanda siekia bendradarbiauti su užsienio galerijomis, skatina įgyvendinti bendrus projektus.

Galerijos kolekcijoje galima rasti ir vertingų klasikos kūrinių. Kolekcininkų itin vertinamų retų darbų. Meno galerijos veiklą kuruoja šios srities profesionalai menotyrininkai, istorikai, ne vieną dešimtmetį praleidę gilindami savo žinias, todėl visada galima kreiptis patarimo ar gilesnių įžvalgų, planuojant įsigyti meno kūrinį.